fbpx
Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer olarak değiştirin.

Kullanım Şartları

 

2.elmalzeme  Kullanım Şartları

Tanıtım

www.2.elmalzeme.com sitesine hoş geldiniz. Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2.elmalzeme a girmekle, aşağıda verilen şartları kabul etmiş oluyorsunuz. Bu şartlar, 2.elmalzeme herkes için uygun ve güvenilir bir yer olmasını sağlamak için düzenlenmiştir. Bu ilkeler 1 Kasım 2009 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

2.elmalzeme’nin Kullanımı

Uygun kategoride veya alanda giriş yapmalı ve aşağıda belirtilen uygunsuz davranışlardan uzak kalmalısınız:

Kanunlara aykırı davranış sergilemek veya kurallarımızı ve yasak içerik(Kişisel hakları ihlal ve ahlak kurallarına aykırı ilanlar vermek) ilkelerimizi ihlâl etmek;

Yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek;

Üçüncü bir kişinin haklarını çiğnemek;

Mesaj sağanağı yapmak, mektup zincirleri göndermek veya piramit şemaları dağıtmak;

2.elmalzeme ye veya 2.elmalzeme kullanıcılarının mallarına veya haklarına zarar verecek virüsler veya başka teknolojiler dağıtmak;

Altyapımıza makul olmayan ölçülerde yüklenmek veya 2.elmalzeme  nın normal bir biçimde çalışmasına engel olmak;

Bizim açık yazılı iznimiz olmadan, robot , örümcek, kazıyıcı ya da başka türlü otomatik araçlarla 2.elmalzeme  ye ulaşıp ne maksatla olursa olsun içerik toplamak;

Başka kişilere ait içerikleri veya kişisel verileri kopyalamak, değiştirmek, işleme almak veya dağıtmak;

Kendi rızaları olmadan başka kişiler hakkında, email adresleri de dâhil olmak üzere, bilgi toplamak veya sonuçlarını almak;

2.elmalzeme  ye girişi önleyen veya kısıtlayan ölçüleri gözardı etmek.

2.elmalzeme’nin Kötüye Kullanımı

Sitemizin düzgün bir şekilde çalışmasına hep birlikte sahip çıkmak amacıyla,lütfen karşılaştığınız problemleri veya incitici ya da sarsıcı içerikleri bize emaıl zolu ile bildiriniz.İlkelerimize ters düşen davranışlar sergilediği veya problem yarattığı düşünülen kullanıcıları 2.elmalzeme den uzak tutmak için, hizmetlerimizi kısıtlayabilir ya da sona erdirebilir, içerikleri uzaklaştırabilir ve teknik veya yasal adımlar atabiliriz. Ancak, bir kullanıcıyı 2.elmalzeme den uzak tutmaya ya da tutmamaya karar versek bile, kullanıcıların 2.elmalzeme yi izinsiz veya yasalara aykırı bir şekilde kullanmalarından dolayı 2.elmalzeme olarak herhangi bir sorumluluğumuz olmadığını, tüm mesuliyetin ilglili kullanıcıya ait olduğunu bildiririz.

Küresel Pazarlama İmkanları

Sizin reklam ya da ilanınız dünya çapındaki eBay topluluğunun parçası olan eBay ya da diğer seri ilan sitelerinde gösterilebilir. 2.elmalzeme kullanmakla reklam ya da ilanınızın bu diğer sitelerde gösterilmesini kabul etmiş olmaktasınız. Grubumuza ait diğer sitelerimizin kullanım şartları bu şartlarla benzer olup, ilan ya da reklamınızın gösterildiği ülkeye bağlı olarak bazı ek yasa kuralları ya da sınırlamalara da tabi olabilirsiniz. Reklam ya da ilanınızı bir başka siteye göndermeyi seçtiğinizde, bu gönderimin diğer sitemizin ilkelerini ihlal etmediğini temin etmekle yükümlü olabilirsiniz. Reklam ya da ilanınız, sitelerimizin herhangi birinde olumsuz olarak etiketlenirse ya da bir soruna neden olacağı kanaatini uyandırırsa veya mevzuatı ya da ilkelerimizi ihlal ederse, bunları sitelerimizden kaldırma hakkımız saklıdır.

Ücretler ve Hizmetler

2.elmalzeme yi kullanmak genel olarak ücretsizdir. Belirli hizmetler için ücret talep edebiliriz. Eğer kullandığınız hizmet ücretli ise bu ücreti gözden geçirmek ve kabul etme olanağınız bulunacaktır. Ücretlerimiz Türk Lirası cinsinden olup zaman zaman tarafımızca değiştirilebilir. Ücretler konusundaki değişiklikleri sitede yayınlayarak bildiririz. Ücretlerimizi promosyon amacıyla ya da yeni bir hizmetimiz için geçici olarak değiştirebiliriz. Bu değişiklik tarafımızca promosyonun veya yeni hizmetin ilan edildiği andan itibaren geçerli olur.

Ücretlerimizin geri ödemesi olmayıp, vadesi geldiğinde ödemekle yükümlü olursunuz. Eğer ödemezseniz aldığınız hizmeti kısıtlayabiliriz. Eğer ödeme şekliniz başarısız olursa ya da hesabınız gecikmiş ise borçlu olduğunuz tutarı diğer tahsil yolları ile tahsil edebiliriz.

İçerik

2.elmalzeme , kendine, size ve başka kullanıcılara ait veriler içerir. Bu sözleşmeyi kabul etmekle,, telif haklarımızı veya ticari markalarımızı kullanmayacağınızı, kopyalamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya dağıtmayacağınızı beyan etmiş olursunuz. 2.elmalzeme ye sunmuş olduğunuz her hangi bir içerik ile, bu içerik üzerindeki telif, yayın, veritabanı gibi fikri mülkiyete konu olabilecek her türlü hakkı ve diğer haklarla ilgili olarak, söz konusu içeriğin her türlü medyada kullanılabilmesi için , münhasıran olmayan, dünya çapında geçerli, daimi, geri alınamaz, ücretsiz ve lisansı devredilebilir hakları, kullanma hakkını vermiş olursunuz. İçeriğinizi sitemizde yayınlamak ve sunmak için bu hakkı bize vermeniz gerekir. Eğer haklarınızın çiğnendiğini düşünüyorsanız, lütfen yetkili telif hakkı temsilcimiz ile irtibata geçiniz. akabinde durumu araştıracağız. Şartlarımızın veya herhangi bir kişinin haklarının ihlal edildiği şüphemiz olduğunda, söz konusu içeriği en kısa sürede siteden uzaklaştırma hakkımız saklıdır.

Sorumluluk

Başka kullanıcıların göndermiş veya yapmış olduğu şeylerden bizi sorumlu tutmayacağınızı taahhüt etmiş bulunuyorsunuz. 2.elmalzeme o sitesindeki verilerin büyük bir kısmı başka kullanıcılara ait olduğu için, burada sunulanların kalitesi, güvenliği veya yasallığı da dahil olmak üzere, kullanıcıların yapmış olduğu iletişimlerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Ayrıca hizmetlerimize sürekli ve güvenli erişimi de garanti edemeyiz. Yine buna bağlı olarak, yasaların öngördüğü çerçevede, her türlü harici teminat veya garanti, şart ve koşullar geçersiz sayılacaktır. 2.elmalzeme yi kullanmanız sonucu meydana gelebilecek olası para kaybından, (ticari) itibar azalmasından ya da özel veya dolaylı hasarlardan sorumlu tutulamayız.

Kişisel Bilgiler

2.elmalzeme yi kullanmakla, kişisel verilerinizin .TR’de ve TR’deki şubelerde bulunan ağ sunucularında, açıklanan biçimde toplanmasına, transfer ve muhafaza edilmesine ve kullanılmasına müsaade etmiş olursunuz. Ayrıca, aksini belirtmediğiniz takdirde, bizden reklam ve pazarlama amaçlı mesajlar almayı da kabul etmiş olursunuz

Genel

Bu şartlar ve 2.elmalzeme de belirtilen diğer ilkeler, siz ile 2.elmalzeme arasında yapılan ve önceki sözleşmelerin yerini alan nihai sözleşme niteliğindedir. Bu sözleşme isvicre hukukuna tabidir. Taraflar karşılıklı olarak Kayseri Mahkemelerinin  münhasır olmayacak şekilde yetkili olduğunu kabul etmişlerdir. Bu hüküm, sizin tüketici olmanız durumunda, uygulanacak tüketici hukukunun başka bir hukuk olmasını gerektirmesi halinde sizin yasal haklarınızı etkilemeyecektir. İşbu metinde yazılı olmayan hükümler açısından, ilgili hükümden feragat edilmiş olduğu anlamı çıkarılamaz. Bu şartlardan birinin mahkeme tarafından geçersiz kılınması halinde, sözleşmedeki diğer şartlar geçerliliğini aynen koruyacaktır. Sözleşmeyi, tek taraflı olarak, aşağıda belirtilen bildirim hükmü uyarınca otomatikman uyarlayabiliriz. Yasalara aykırı veya kişisel hakların ihlali içerikli bildirimler haricindeki bildirimlerinizin aşağıda yazılı adrese taahhütlü mektup ile gönderilmesi gereklidir.

2.elmalzeme

Emre KOCAPAŞ

Bildirimlerimizi kullanıcı olarak bildirmiş olduğunuz email adresinize veya taahhütlü posta ile göndereceğiz. Kayıtlı olarak postalanan bildirimlerin, postalama tarihinden itibaren beş gün içerisinde tarafınızca alınmış olduğu kabul edilecektir. Bu sözleşme tarafımızca her zaman güncellenebilir. Güncellemeler, siteyi bir sonraki kullanımınızda veya 30 gün içerisinde (hangisi daha önce söz konusu olursa) geçerli olmaya başlar. Bu sözleşmenin dışında, kullanıcı ve tarafımızca imzalanmış başka yazılı sözleşmeler haricinde, hiçbir sözleşme geçerli olmayacaktır.

Sorularınızı, görüşlerinizi veya şikayetlerinizi 2.elmalzeme Müşteri Hizmetlerine göndermeniz rica olunur.

 

Üst

2.El Malzeme

Mobil uygulamamızı yüklemek istermisiniz?